Reference


Nejlepší poradce v oblasti financí široko daleko! Vyřešila vždy vše obratem a jen díky ní máme vše sjednané k naší spokojenosti a v podstatě bez práce. Děkujeme

Mgr.Lucie Navrátilová a Ondřej Pavelka, Vsetín

Poradenství u paní Evy, to znamená - vysoká profesionalita + ochota a lidský přístup + kvalitní a komplexní řešení + komunikace s finančními domy + úplné vyřízení nezbytné administrativy / Hana a Antonín Kunkovi , Vsetín /

manželé Kunkovi, Vsetín

Paní Lambertová,jste opravdu úžasná ! Děkuji za všechno to vyřizování - administrativu, založení i zaslání dokumentů. Tomu se říká servis !

Jitka Šimarová , Vsetín

Paní Lambertová je nejen výborný profesionál, ale také člověk s otevřeným srdcem. Několikrát zachránila finanční situaci v naší rodině a v okruhu mých známých.

Dana Kučerňáková, Břeclav

Reaguje okamžitě, je velmi ochotná a precizní. Jsme úplně "paf" z toho, jak nachystá novou smlouvu nebo jakoukoliv změnu.Opravdu dokonale připravené.Své práci rozumí, má přehled, pamatuje si a má vždy velmi příjemné vystupování.

manželé Irena a Vladimír Dvořáčkovi , Kroměříž

Paní Lambertová je ve své profesi maximální profesionál, vždy poradí, je velice ochotná.Je to člověk s obrovským přehledem, člověk, kterého si velice vážíme, a proto ji doporučujeme všem našim známým a kamarádům.

Blanka a Stanislav Pirnusovi, Přítluky

Jsem ráda, že se na někoho můžu obrátit bez obav odmítnutí nebo neochotného přístupu.

Mgr.Petra Kovalčíková a David Kovalčík, Vsetín

Paní Lambertovou nám bez nadsázky sneslo samo nebe ! Jen díky ní nejsme „bezdomovci“. Pomohla nám s hypotékou, která byla velmi komplikovaná, a jen díky její pomoci a znalostem jsme teď spokojeni v našem novém bytě.

manželé Malíčkovi, Vsetín

Je nesmírně zodpovědná a ochotna pomoci. Za klienta vyřizuje i věci, které by si, mnohdy měl vyřídit a zajistit sám. V tom se asi liší od mnohých jiných poradců , a proto její práce nepotřebuje reklamu.

Jana Zapletalová s rodinou, Holešov

Od té doby, co jsme se seznámili s paní Lambertovou, se můžeme plně spolehnout na spolupráci s ní. Žádné reference nemůžou plně vystihnout kvalitu, ochotu, trpělivost a profesionální přístup, který nám byl, je a doufáme, že bude dále poskytován.

Rodina Drábkova, Jarcová

Paní Lambertovou známe už několik let a vždy jsme byli spokojení. Když potřebujeme, vždy nám poradí a pomůže. Je to velmi ochotná, milá a spolehlivá paní. Jsme rádi, že ji máme jako naši finanční poradkyni.

Lucie a Marek Ševčíkovi, Vsetín

Financování našich bytových potřeb, vyřízení úvěrů, vyřízení nových pojistných smluv, optimalizace starých smluv nebo hlášení pojistných události - vše proběhlo vždy k maximální spokojenosti.Paní Lambertová ihned reaguje, je komunikativní a vstřícná. Spolupráce s ní je radost.

Sylvie a Radim Krčmářovi , Vsetín

Svou pomocí nám ušetřila nejen spoustu času stráveného nad problematikou financí, ale taky spoustu peněz. Díky tomu,že nám např.přepracovala pojistnou smlouvu na auto, jsme po havárii dostali takové pojistné plnění, které nám umožní pořídit si nový vůz. Paní Ing. Eva Lambertová se nám vždy věnovala s obrovským nasazením, vstřícností a milým chováním.

Ilona Vaňková s rodinou, Vsetín

Naše potřeby v oblasti rodinného finančnictví vždy vyřizuje s ochotou a maximálním nasazením. A to nejen v běžné denní pracovní době. Snaží se vždy operativně a s vysokou péčí nalézt nejlepší řešení našeho požadavku či problému.

Renata a Zdenek Bilíkovi, Hovězí

Eva Lambertová je velmi milá, inteligentní, chápavá a uznalá paní. Nejde ji jen o to, aby uzavřela co nejdříve co nejvíce smluv, ale především upřednostňuje zájmy klientů - ti jsou pro ni vždy nejdůležitější.Její vystupování je velmi příjemné, jasně a konkrétně mluví o důležitých věcech.Své návrhy a doporučení dokáže srozumitelně vysvětlit.

Zlatka Soudková s rodinou, Přítluky

Paní Evu jsme poprvé vyhledali,když jsme si chtěli s manželem pořídit bydlení. Znali jsme ji z vyprávění a nakonec se stala nepostradatelným členem naší rodiny. Můžeme se na ni obrátit v jakoukoliv hodinu, vyřídí za nás komunikaci s finančními domy a oběhá všechno papírování.

manželé Veronika a Josef Filovi , Vsetín

Díky radám paní Lambertové mám již klidné spaní a další důvod k úsměvu. Má mou plnou důvěru, mohu ji rozhodně doporučit !

Eva Divínová, Vsetín

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení