Názory klientů


Nejlepší poradce v oblasti financí široko daleko! Vyřešila vždy vše obratem a jen díky ní máme vše sjednané k naší spokojenosti a v podstatě bez práce. Děkujeme :-)

/ Mgr. Lucie Navrátilová a Ondřej Pavelka , Vsetín /

 

Paní Lambertovou jsem poprvé poznala před 10-ti lety, kdy jsem se s ní šla seznámit a zjistit, zda-li její služby budu potřebovat. V té době jsem si naivně myslela, že mám svůj život dokonale naplánovaný, měla jsem dobrou práci, dlouholetý vztah, vše jako z pohádky. Po 10-ti letech přišlo vystřízlivění, zůstala jsem sama s 2 dětmi a začínala jsem finančně od nuly, protože jsem přišla úplně o všechno, zůstaly mi naštěstí 2 úžasné děti. Potřebovala jsem nějak začít a hlavně pomoc s nastavením jednotlivých složek spoření a v neposlední řadě také pojištěním. S odstupem času musím říct, že jsem nadšená ze služeb paní Lambertové. Moje zkušenost mi dala životní ponaučení, že jediná ochrana každé ženy jsou její vlastní peníze a s péčí o ně mi pomáhá paní Lambertová. Mohu se na ni kdykoliv obrátit, vždy mi vše ochotně vysvětlí, zašle odkazy na konkrétní online dokumenty, vyřídí veškerou agendu spojenou se změnou osobních údajů (např. změna trvalého bydliště). Při osobním setkání je velice příjemná a zodpovědná osoba, která má přehled o aktuálních finančních produktech. Jsem finančně disciplinovaná osoba a díky radám paní Lambertové mám již klidné spaní a další důvod k úsměvu. Má mou plnou důvěru, mohu ji rozhodně doporučit !   

/ Eva Divínová, Vsetín /

 

S prací naší finanční poradkyně paní Evy Lambertové jsme s manželem velmi spokojeni. Reaguje okamžitě, je velmi ochotná a precizní. Jsme úplně "paf" z toho, jak nachystá novou smlouvu nebo jakoukoliv změnu.Opravdu dokonale připravené, včetně vyplněného podacího lístku. Své práci rozumí, má přehled, pamatuje si a má vždy velmi příjemné vystupování. Vřele ji doporučujeme !!! 

/ manželé Irena a Vladimír Dvořáčkovi , Kroměříž / 

 

Paní Evu jsme poprvé vyhledali,když jsme si chtěli s manželem pořídit bydlení. Znali jsme ji z vyprávění a nakonec se stala nepostradatelným členem naší rodiny. Měla jsem tu čest,pracovat i v jejím finančním kolektivu.Paní Eva nám pomohla v oblasti domácího finančnictví - s hypotékou,pojištěním osob i auta. Upřímně můžeme konstatovat, že je příjemná, velmi profesionální, má přehled,a každý problém řeší co nejobjektivněji a hlavně s vysokým úsilím. Můžeme se na ni obrátit v jakoukoliv hodinu, vyřídí za nás komunikaci s finančními domy a oběhá všechno papírování.Paní Evu můžeme vřele doporučit ,a také všem našim známým a kamarádům doporučujeme.Děkujeme za její služby a těšíme se na další naší spolupráci. 

/ manželé Veronika a Josef Filovi , Vsetín /

 

 S paní Lambertovou jsme se poprvé setkali díky doporučení jejího stávajícího klienta. Za téměř 10 let naší spolupráce můžeme konstatovat, že služby a produkty, které nabízí ve svém portfoliu, jsou skutečně na vysoce profesionální úrovni. Naše potřeby v oblasti rodinného finančnictví vždy vyřizuje s ochotou a maximálním nasazením. A to nejen v běžné denní pracovní době. Snaží se vždy operativně a s vysokou péčí nalézt nejlepší řešení našeho požadavku či problému. Jsme velmi rádi, že můžeme využívat jejích služeb, a těšíme se, jak ze stávající, tak z budoucí úspěšné spolupráce. 

/ Renata a Zdenek Bilíkovi, Hovězí /

 

Paní Lambertová,jste opravdu úžasná ! Děkuji za všechno to vyřizování - administrativu, založení i zaslání dokumentů. Tomu se říká servis !

/ Jitka Šimarová , Vsetín /

 

Paní Lambertovou nám bez nadsázky sneslo samo nebe ! Jen díky ní nejsme „bezdomovci“. Pomohla nám s hypotékou, která byla velmi komplikovaná, a jen díky její pomoci a znalostem jsme teď spokojeni v našem novém bytě. Optimalizovala nám také životní pojistky, vyřídila ohlášení pojistných událostí. Kdykoliv něco potřebujeme, ochotně vše vytelefonuje nebo zařídí. Je ve finančním oboru opravdu profesionál. My si jí velmi vážíme, jsme vděčni, že nám pomohla vyřešit naši bytovou situaci, a nejen proto paní Lambertovou s radostí doporučujeme všem našim známým. 

/ manželé Malíčkovi, Vsetín /

 

Chtěla bych mým jménem i jménem své rodiny poděkovat paní Ing. Evě Lambertové za obrovskou pomoc při orientování se v oblasti finančnictví. Svou pomocí nám ušetřila nejen spoustu času stráveného nad problematikou financí, ale taky spoustu peněz. Díky tomu,že nám např.přepracovala pojistnou smlouvu na auto, jsme po havárii dostali takové pojistné plnění, které nám umožní pořídit si nový vůz. Na jednom místě jsme vyřešili veškeré záležitosti ohledně různých pojištění apod., odpadly nám cesty po jednotlivých finančních institucích. Paní Ing. Eva Lambertová se nám vždy věnovala s obrovským nasazením, vstřícností a milým chováním.

/ Ilona Vaňková s rodinou, Vsetín /

 

S paní inženýrkou Lambertovou spolupracuji už řadu let. Vždy mi ochotně poradila, vyřídila veškeré finanční záležitosti, navrhla několik řešení při uzavírání úvěrů i ostatních pojistných smluv. Má velký přehled a snaží se klientovi vyjít vstříc a veškeré finanční produkty mu „ušít na míru“.Za tuto její profesionalitu ji velice děkuji.

/ Mgr.Pavlína Novotná, Kateřinice /

 

Paní Lambertová je náš finanční poradce již několik let. Jak financování našich bytových potřeb a vyřízení úvěrů , tak vyřízení nových pojistných smluv, optimalizace starých smluv nebo hlášení pojistných události proběhlo vždy k maximální spokojenosti.Paní Lambertová ihned reaguje, je komunikativní a vstřícná. Spolupráce s ní je radost. 

/ Sylvie a Radim Krčmářovi , Vsetín /

 

S paní Lambertovou se známe již 13 let. Byla nám doporučena jako zkušený finanční poradce. Do té doby jsme si s ženou všechna pojištění, spoření a podobné produkty řešili sami. Od té doby, co jsme se seznámili s paní Lambertovou, se můžeme plně spolehnout na spolupráci s ní. Žádné reference nemůžou plně vystihnout kvalitu, ochotu, trpělivost a profesionální přístup, který nám byl, je a doufáme, že bude dále poskytován. Za paní Lambertovou jednoznačně hovoří její pracovní výsledky a naše spokojenost. S jejími službami jsme maximálně spokojeni a můžeme ji každému vřele doporučit. Ušetřila nám spoustu času, a jak jistě všichni dobře víme, "Čas jsou peníze!!!" 

/ Rodina Drábkova, Jarcová /

 

 

S paní Lambertovou jako finanční konzultantkou spolupracuji již 20 let. Po celou dobu jsem s ní maximálně spokojená, má obrovský odborný přehled, je vždy ochotná a čestná.Klienti jsou pro ni na prvním místě. Je to nejen výborný profesionál, ale také člověk s otevřeným srdcem. Několikrát zachránila finanční situaci v naší rodině a v okruhu mých známých. Díky jejím radám jsme ušetřili spoustu peněz. Proto ji dále doporučuji svým sourozencům, bratrancům, synovcům, kamarádům....prostě všem. 

/ Dana Kučerňáková, Břeclav / 

 

S paní Lambertovou, kterou nám jako finanční poradkyni doporučila moje sestra, paní Dana Kučerňáková, spolupracujeme téměř 10 let a jsme s jejími radami v této oblasti maximálně spokojeni. V současné době má na starosti veškeré naše záležitosti týkající se jak spoření, životních pojištění, tak veškerých finančních transakcí celé naší rodiny. Paní Lambertová je ve své profesi maximální profesionál, vždy poradí, je velice ochotná a je to člověk, který má velký přehled. Je to i naše velice dobrá známá, člověk, kterého si velice vážíme, a proto ji doporučujeme všem našim známým a kamarádům. 

/ Blanka a Stanislav Pirnusovi, Přítluky /

  

Paní Lambertovou známe už několik let a vždy jsme byli spokojení. Když potřebujeme, vždy nám poradí a pomůže. Je to velmi ochotná, milá a spolehlivá paní. Jsme rádi, že ji máme jako naši finanční poradkyni.

/ Lucie a Marek Ševčíkovi, Vsetín / 

 

Jsem nesmírně vděčná, že jsem paní Evu Lambertovou měla možnost potkat a poznat. Pomohla mi jednak se zorientovat ve finančních závazcích, kterých nebylo málo, ale také v pojistných smlouvách.

Především výhodně sjednotila finanční závazky v jeden, kdy nám pak navíc ještě zbyla nemalá finanční rezerva. Myslím, že její snahou bylo naučit mě i finanční kázni, což se ji snad trochu podařilo. Je nesmírně zodpovědná a ochotna pomoci. Za klienta vyřizuje i věci, které by si, mnohdy měl vyřídit a zajistit sám. V tom se asi liší od mnohých jiných poradců , a proto její práce nepotřebuje reklamu. Myslím, že tu jí zajistí její spokojení klienti, o něž, myslím, nemá nouzi. Díky paní Lambertové se mi podařilo vyhnout velkým finančním problémům, které by dříve nebo později jistě nastaly. Navíc chci zdůraznit, že její pomoc nebyla jen jednorázová, ale že skvělá péče o nás a pomoc stále trvá. Ještě jednou děkuji také za svoji rodinu.

/ Jana Zapletalová s rodinou, Holešov/

 

Ing. Lambertová nám utřídila smlouvy, které jsme během několika let nauzavírali. Kdykoli se i následně obrátím na Ing. Lambertovou s dotazem či s neshodou, ihned zjistí skutečný stav, vše vytelefonuje, ochotně poradí. Jsem ráda, že se na někoho můžu obrátit bez obav odmítnutí nebo neochotného přístupu.

/ Mgr.Petra Kovalčíková a David Kovalčík, Vsetín/

 

Eva Lambertová je velmi milá, inteligentní, chápavá a uznalá paní. Nejde ji jen o to, aby uzavřela co nejdříve co nejvíce smluv, ale především upřednostňuje zájmy klientů - ti jsou pro ni vždy nejdůležitější.Její vystupování je velmi příjemné, jasně a konkrétně mluví o důležitých věcech.Své návrhy a doporučení dokáže srozumitelně vysvětlit.Díky její čestnosti a lidskosti je naše finanční situace mnohem únosnější.Takových profesionálů, kteří se o vaši situaci nezištně zajímají i po uzavření smlouvy, je ( z mé zkušenosti) opravdu málo. Kdykoliv potřebuji poradit nebo něco změnit, není problém se s ní spojit a vždy mi ochotně vyhoví.A právě díky její vstřícnosti se stala naší rodinnou přítelkyní. Velice si jí vážím a doporučuji všem – opravdu umí… 

/ Zlatka Soudková s rodinou, Přítluky /

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení